FOKUS MÜHENDİSLİK TAAHHÜT TİCARET A.Ş. yangından korunma sistemleri üzerine uzun yıllara dayanan çalışmaları, uzman mühendis ve teknik eleman kadrosu ve imza attığı başarılı projeleriyle tanınan bir mühendislik ve taahhüt kuruluşudur. 1999 yılından bu yana faaliyette olan FOKUS MÜHENDİSLİK, Türkiye’de ve yurt dışında önemli pek çok projenin de hayata geçirilmesini sağlamıştır.

FOKUS MÜHENDİSLİK, müşteri odaklı çalışma anlayışını ilke edinerek sistem tasarımı, projelendirme, malzeme temini, süpervizörlük, işletmeye alma ve bakım konularında hizmet vermektedir.

Gelişen sektörü ve teknolojiyi yakından takip ederek National Fire Protection Association (NFPA) normlarına uygun çözümler üreten FOKUS MÜHENDİSLİK, pazar payını her geçen gün arttırmış ve sektör liderleri arasındaki yerini de almıştır.

TEMSİLCİSİ OLDUĞUMUZ FİRMALAR
Fokus Mühendislik, Aurora Yangın Pompa'larının, AG Fire Sprinkler sprinklerlerinin, Chemguard Köpüklü Söndürme Sistemleri'nin Türkiye Distribütörü'dür.

Ayrıca Sta-Rite Pompa, Nijhuis Pompa, Jung Pumpen Pompa, Pentair Water Pompa, Anvil Kaplin, Gruvlok Kaplin, Giacomini Vana, Claval Vana, Kennedy Vana, Nibco Vana, Weflo Vana, Wilson & Cousin's Vana, Potter Roemer Yangın Dolabı, Siex Gazlı Söndürme Sistemleri gibi ürünlerin tedariğini yapmaktadır.

 

Fokus Mühendislik Katalog PDF